Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy vágyam hogy folytathassam...

Nagy vágyam hogy folytathassam a lovaglást, de van egy kis bibi. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
kb másfél éve elmentem egy lovas táborba, és elengedték futószárról. A testvérem aki tizenéve lovagol, leesett, és eltörte a keresztcsontját. Azóta nem lovagolhatok, csak naaaaagyon ritkán engedik. Tipp, hogy hogy győzzem meg őket? A válaszokat előre is köszi!
2019. febr. 17. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebbe nincs nagyon beleszólása senkinek, hogy a szüleid mekkora kockázatot tartanak elfogadhatónak, amit a gyerekük megreszkírozhat... Sajnálom, hogy így alakult, de úgy fest, ők is megijedtek, úgyhogy kénytelen leszel megvárni, amíg felnőtt vagy és saját kereseted meg döntéseid lesznek. Rühelltem én is nagyon a mondatot, de "amíg az ő kenyerüket eszed..."
2019. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Gyorsan lovagolni lehet, hogy tényleg veszélyes.
2019. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár pozitívabbak lettek volna😅 Ettől függetlenül tényleg köszi!
2019. febr. 17. 17:41
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha sokat mondogatod nekik, kb minden nap felhozod, szerintem előbb utóbb engedni fognak (főleg ha elszomorodsz előttük mikor nemet mondanak) meg ha jön a szülinapod vagy valamilyen ünnep akkor mond azt hogy lovaglásra kérsz pénzt vagy lovagló edzést kérsz.(ha esetleg csak mérgesebbek lennének akkor nevesd el egy kicsit és mielőtt jönne a “kioktatás” része mond hogy csak poén volt) Nekem ezzel a módszerrel lett lovam :)
2019. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Wow, nagyon koszonom az utolso valaszadonak, hatha ez bejon
2019. márc. 18. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit még esetleg lehet, hogy legalább lóközelben lehess, hogy fogatolj kicsit. Ők megnyugszanak, hogy nem eshetsz le olyan könnyen, te lovazol, és hátha az idő múlásával beletörődnek, hogy nem olyan veszélyes ez, ha a lovak normálisak és rendesen fel vagy készítve az eshetőségekre.
2019. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!