Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek egy lovasnak...

Szerintetek egy lovasnak milyen tulajdonságok kellenek ahoz hogy jó lovas legyen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem tulajdonság kérdése. Kellő gyakorlással mindenki jó lovas lehet.
2019. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát de pl alapvetően szeresse az állatokat és amit csinál. Ne féljen a lovaktól, legyen türelmes, kitartó.
2019. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Legyen benne alázat. Szerintem ez a legfontosabb. A technikai része tanulható, de ha valakiben nincs alázat az állattal szemben az akkor se lesz soha jó lovas ha belegebed.
2019. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Az alázat nagyon fontos szerintem is, de mellette az empátia is elengedhetetlen. Egy jó lovas érti a lovát, érti a jelzéseit és képes azokra úgy reagálni, hogy az a lónak a legjobb legyen, akár pozitív, akár negatív dolgokról van szó. Szerintem még az egyik legfontosabb dolog, hogy az ember lovas legyen, hogy ne a lovaglásban gondolkodjon. Valóban, a lovaglás tanulható, gyakorolsz, szép ülés, jó befolyás... viszont egy lovas a lovával többet dolgozik földről (ápolás, vezetés, futószárazás, kiképzés egyes elemei...), amit sok lovasiskolában elfelejtenek manapság, és így pont a két leírt tulajdonság nem fog kialakulni, az alázat és az empátia, mert kb bicikliként kezelik a lovat, nincs semmi kapcsolat.
2019. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!