Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy lóról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyszer szeretnék egy lovat (persze nem most, még közel sem tudok róluk eleget), már nagyjából 10 éve vágyom egyre, és ezt a szüleim is tudják, viszont ők nem teljesen biztosak a dologban. Olyanokra gondolok, hogy a lovaglás megmozgat, többet leszel a szabadban, felelősségre tanít, stb. Ti hogyan győztétek meg a szüleiteket? (Nem a pénz miatt nem akarják, csak attól tartanak, hogy egyszer megunom, vagy lusta leszek vele foglalkozni, ők pedig nem akarnak helyettem gondoskodni róla)

2019. márc. 6. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ők nem akarnak helyetted gondoskodni róla... Pedig ha magatoknál tartod, akkor az egész család jó, ha benne van és támogat a segítségével, mert ha atom beteg vagy jó, ha van aki odaadja neki az abrakot, szénát, vizet.. Stb


Vagy tarthatod bértartásban, akkor nem neked kell gondoskodni a takarmány beszerzéséről, trágyázásról és annak kezeléséről. Kimész lovacskázni amikor ráérsz mondjuk egy héten legalább 3x-4x, és kb semmi dolgod rá, a családot maximum anyagilag terheli, de akkor nekik nem kell foglalkozniuk vele vagy szagolni.. Stb

2019. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Járj lovagolni és kérdezd meg azt aki tart lovakat hogy mit kell csinálni egy lóval
2019. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja és mégegy: a l nem az az állat akit el tudsz vinni magaddal nyaralni mint egy kutyát akár....kire bizod ha elmész?mi lesz pár év mulva ha elköltözöl otthonrol?ha az egész család nyaralni menne kire bizod a lovat?sok aproság van amire gondolni kell,olyan ismerősöd nincs akinek van otthon lova?esetleg ha nem otthon tartanád egyszerübb lenne,bár azok a helyek fizetősek,és oda is kikell menni hozzá napi szinten...első voltam,bocs de tényleg nem tudtam arrol hogy lovagoltál,stb.
2019. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát, úgy tervezem, hogy ha elköltözöm, viszem magammal, és vannak lovas ismerőseim, egy olyan is, akinek van saját lova, bár ő bértartásban tartja, csak vele nem nagyon beszélek már, de lenne kire rábízni a lovat, hogyha nagyon muszáj lenne elutazni.
2019. márc. 16. 23:09
 15/15 anonim ***** válasza:
tudom,tudom irtad h nem a pénz a gond,de kérd meg őket számoljátok ki mennyi költség az ha bértartásban van egy ló vagy ha otthon biztosítasz neki helyet...már csak azért is ha elköltözöl,és viszed magaddal,az neked mennyi költség lenne,és elárulom egy átlagfizetés nem igen elég rá,kb 200ezer egy átlagember keresete,ha jobban keres akkor 300,de ha valaki nem a szülőkkel él akkor sok egyéb kiadása is van....nem tudom milyen terveid vannak a jövőre munkahely szempontjából.
2019. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!