Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok mi a véleményetek, a...

Lovasok mi a véleményetek, a Kincsem cimü filmről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis film, szépen megrendezett. Semmi kivetni valóm nincs ellene. Bár kicsit eltér az igazságtól de nagyon jó lett.
2019. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként mivel kapcsolatban kérdezed?
2019. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lovas szempontból vannak benne hibák és nem teljesen a valóságot mutatja, ennek ellenére jó hogy van egy magyar, lovas film legalább :)

Filmkritikus pedig nem vagyok, de nekem nagyon tetszett :D

2019. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A véleményem:


Mint azt ahogy nyilatkoztát a sok kritika miatt inkább Blaskovich életét akarják bemutatni, hogy hogyan vészelte át Kincsem segítségével a válság helyzetét. De minden a rendező/író alapján készült és nem a valóság teljes alapján. Pl a kedvesét egyáltalán nem látták mivel vissza húzódó volt valamint rejtegette. Egyáltalán nem ilyen "vehemens" természetű volt a Klára.

Kincsem pedig (mint minden filmben) 7 féle lóbol tevődik össze. Szerencsére volt betekintésem a forgatásba.

De vissza térve jó kis film de mint lovas én jobbat vártam.

2019. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mint film tetszett, de lovas szemmel volt pár szemet szúró dolog, pl a gumis szár, műanyag kengyel, amik abban a korban nem voltak.
2019. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Unalmas, kiszámítható cselekményekkel. A szövegtől sem dobtam magam hátra. Az apró figyelmetlenségek miatt élvezhetetlen (pl: az egyik jelenetnél a függöny piros, a másikban meg már kék, Kincsemet néha egy hérélt játssza stb...)

Még romantikus filmnek is rossz: semmi dráma, semmi izgalom, semmi gyengédség.

A történelem gyalázásról, és a lovas szakmaiságról ne is beszéljünk...

2019. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!