Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom észrevenni ha...

Hogy tudom észrevenni ha rossz lábon vágtázik a ló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A paci akit lovagolok, nagyon sokszor rossz lábra ugrik be. Annyira kénylemes lóról van szó hogy egyszerűen nem érzem ha rossz lábon vágtázok.. Az edzőm mindig mondja ha ez történik, de hamarosan egyedül fogok lovagolni ahol nem szól senki, és ezért fontos lenne tudnom hogy hogy tudom észrevenni ha rossz lábon vagyok. Esetleg a lábak mozgását kéne figyelnem, mint pl ügetésnél?


2019. márc. 17. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen akkor van jó lábon ha belső lábát rakja előrébb. Ha a külsőt akkor van rossz lábon. Egyébként kanyarokban egy nagyon kényelmes lónál is meglehet érezni, hogy valami nem stimmel.
2019. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érzésre még nem megy, akkor nézz rá a mellső lábaira és az alapján korrigáld.
2019. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belső első jobban lendül előre. Kanyarban tuti érzed, ha nem jó. Köríven ugrasd.
2019. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan tanítják neked a vágtabeugratást?
2019. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!