Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda a Pomázi közben?

Lovarda a Pomázi közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Pomázi közben van egy kisebbfajta lovarda, nem tudom a nevét csak annyit hogy a tulajdonos valamilyen Zoltán. Valaki tudja a pontos címét, és hogy hogyan tudok a legrövidebben eljutni oda tömegközlekedéssel vagy gyalog?



2019. márc. 18. 11:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a HÉV megállóból mennék ki. Aki ismer valakit aki oda jár, azt is megköszönném..
2019. márc. 18. 11:41
 2/3 magantas válasza:

Szia van a Csikó Kislovas Egyesület ( [link] erről csak hallottam és a hévtől nem tudom hogyan jutsz el.

Aztán van a Csobánkai Szent László LE ( [link] inkább a Facebook oldalukat érdemes nézni, ide tömeg a hévtől kivisz, és tudok véleményt is mondani mert ide jártam ha érdekel.

Van még a Kőhegy Major, ez nem lovarda de van lovas oktatásuk, egy volt edzőm tart ott oktatást. Tudok erről is mesélni ha érdekel.

[link] van még ez a lovi de erről csak azt tudom amit olvastam, ha ezt nézed meg akkor légyszíves majd mesélj róla, előre is köszönöm.

Remélem volt köztük számodra megfelelő lovi

2019. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda? Csónakkal ;)
jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!