Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azt szeretném megtuzdni, hogy...

Pannaoeli kérdése:

Azt szeretném megtuzdni, hogy a kisbéri félvér fajtáju lovakról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat és láttam es kisbéri félvért és beleszerettem mert nagyon szép! és a kisbéri févérekről tudtok valamit hogy első lonak jo-e és hogy általában milyen tulajdonságuak?(tudom hogy nem minden ugyan abban a fajtában lévő állatoknak különböző a személyiségük)

2019. márc. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Wikipédia
2019. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában nem kezdő lovasnak való mivel nagy hányadban telivérezettek. Szeszélyes természetű. Temperamentumosak és igen csak résen kell lenni ha lovaglod mert szeret uralkodni (ha hagyod). Ha egyszer egy trükkel le tesz onnantol nem fogod eltudni lovagolni mig helyre nem teszed. Szóval egyáltalán nem az a fajta amelyik első lónak való. De persze mint mindig lehet köztük is.nyugodt lovat találni de ritka. A vissza jelzések alapján és a tapasztalataim alapján ezt tudom.
2019. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az hogy az a neve hogy kisbéri félvér
2019. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ez a tudásodtól függ. Nekem is egy kisbérim van, már négy éve engem boldogít, első lovam. Nyilván nem minden kisbéri ugyan olyan, de ha az enyémet nézzük: borzalmasan egygazdás, hisztis, nagyon önfejű és "friss". Az elején sokat szenvedtünk, mire összeszoktunk, kétszer kötöttem ki a sürgősségin. Mostanra viszont már olyan mint egy bárány, nagyon kötődik hozzám, imádom.

Nem tudom milyen a többi kisbéri, de ha mindegyik ilyen hisztis, önfejű malac mint az enyém első lónak talán én nem ajánlanám, ha nem vagy egy magabiztos, tapasztaltabb lovas.

2019. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!