Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Németországban illetve Ausztri...

Németországban illetve Ausztriában mennyibe kerül lovat tartani?

Figyelt kérdés
Főleg Németország déli része érdekelne és ausztria keleti része. Mindenféle képpen box bérlésre gondoltam. Ha van ilyen oldal ahol fenn vannak a lovardák azt is szivesen megnézem!

2019. márc. 20. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ahol én voltam eddig 350€-1200€ között voltak. Volt ahol külön pálya díjt és egyéb dolgok után kellett fizetni mivel a bérleti díj csak a lónak a boxra szólt. Szóval ha legelőre akartad tenni a lovad azért is fizetni kellett. Volt olyan ahol neked kellett ellátni a lovat is illetve trágyázni 700€ért. De nem mindenhol, van ahol minden benne van a fele annyi árába.

Egyébként be írod googléba pferde stall frei és területileg/ár/szolgáltatás stb alapján tudsz keresgetni.

2019. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper köszi :)
2019. márc. 21. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!