Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt valaki, akinek nagyon...

Van itt valaki, akinek nagyon sok évi lovaglás/bármi sport után szorongása lett, és segített neki a sportpszichológus ebben?

Figyelt kérdés

Tudtok mesélni?


Én sok éve lovagolok versenyszerűen, valahogy már régen nem volt sikerélményem és ez folyamatosan átment szorongásba, emiatt már kb az alapdolgokat sem tudom.

Direkt kihagytam egy kicsit, hogy hátha segít de nem.

NEM szeretném abbahagyni, nálam ez nem opció.


Meg tudná mondani aki hasonló cipőben jàrt (nem muszáj lovaglással, bármi más sport jó) hogy mennyi kezelés után kezdett el valami pozitív változást észlelni?



Köszönöm a segítő válaszokat!!



2019. márc. 26. 17:11
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nem jártam sportpszichológusnál, de nálam is pont ez volt a probléma. (Én végül befejeztem egy időre a lovaglást, de most újrakezdtem...).

Utólag én arra a következtetésre jutottam, hogy én azért kezdtem el szorongani, mert túl nagy volt magammal szemben az elvárásom. Azt is tudom hogy nem könnyű ezt legyőzni, hisz én is tudtam(/tudom), hogy a vereség nem feltétlenül rossz, a hibákból tanulok stb.stb., de ettől függetlenül az érzéseim mást mutattak.

Nyilván a legjobban te tudod meghozni azt a döntést, hogy szerinted jobban éreznéd-e magad ha elmennél pszichológushoz, de én ajánlom, hiszen az a dolga hogy az ilyen problémákba segítsen.

Bocsi, hogy nem tudtam konkrétan válaszolni a kérdésedre.

2019. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sportpszichológussal kapcsolatban nem tudok segíteni, de nekem az ilyen szorongáson a jóga segített.
2019. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek :)
2019. ápr. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!