Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kengyelt vegyek ha...

Milyen kengyelt vegyek ha nagyon fáj a bokám?

Figyelt kérdés
Amióta egy héten kb 4x-5x megyek lovagolni és a lábamat is jól tartom (sarkam lent van, lábam befelé van fordítva) azóta rgyre jobban fáj és könnyített űlésben meg szinte már meghalok a fájdalomtól. Hallottam már rugós kengyelről is h az esetleg segít de azért körülnéznék hátha van más altrtnatíva is. Ha valaki tudja h miert fáj a bokám att is szívesrn meghallgatom. :) A válaszokat előre is köszi.

2019. márc. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szokott fájni én is 4-6 nap lovagoltam egy héten de aztán igazából amikor többet lovagoltam akkor csak a 2.-3. lónál kezdett fájni. Most egyetem miatt nem tudok annyit csak heti 2szer kb és így nagyon fáj. Én sem tudom a megoldást bocsi csak ennyit tudok mondani hogy ha többet lovagolsz lehet hogy neked sem fog olyan gyakran. Nekem egyszer azt mondta az orvos hogy ugróizület gyulladásom van de nemhiszem hogy az lett volna a baj mert nem múlt el. A Sprenger Bow Balance kengyelére mondják, hogy nagyon jó az izületeknek, szerintem azt próbáld ki ha nem sajnálod érte a pénzt.
2019. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Acavallo Opera kengyelt szokták ajanlani, illetve a Composit kengyelt (nem tudom mi a neve, de elég széles a talpa, kb 10.000 Ft)
2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy sima billenőtalpú kengyelt használok. A szélestalpúaknál nem tudom lenyomni a sarkam. Esetleg a fáslizás segíthet még.
2019. márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Acavallo Operát tudom én is ajánlani+ lovaglás előtt bemelegítókrémmel(gyógyszertárban és sportboltokban lehet kapni) bekened a lábad és nekem eg segített😁
2019. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiss.a ***** válasza:
Winderent
2019. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!