Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen jutalomfalatot/csemegét...

CsibikeVikike kérdése:

Milyen jutalomfalatot/csemegét ajánlotok lovaimnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új ötleteket várok hogy milyen finomságokat adjak lovaimnak. Sok helyen utánaolvastam de nagyrészt mindenhol az alapokat írja le (alma, répa, stb...).

Kíváncsi vagyok ti mit ajánlotok, mivel lephetem még meg őket. A válaszokat előre is köszönöm.



2019. ápr. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen zöldségen szivesen elcsámcsognának.
2019. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zöldségek, gyümölcsök a legjobbak! Lehet neki csinálni “lósütit” (neten vagy egy csomó recept), de ezeket hamar megunja az ember csinálgatni, általában igencsak cukrosak, ami nem tesz jót a lónak hosszútávon és a lovak könnyebben erőszakoskodnak érte. Néha-néha csinálhatsz neki, de egyébként én a zöldséget, gyümölcsöt (esetleg még a bolti jutalomfalatokat, abból is valami natúrabbat kevés cukorral és egyéb “rossz” dologgal) ajánlom.

Ami még nagyon jó egyébként az a Horslyx. Keress rá Facebookon vagy a neten :)

2019. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :D
2019. ápr. 8. 13:47
 4/4 Jsbsnaj ***** válasza:
En a decathlonba szoktam venni jutalomfalatot. Nagyon szeretik.
2019. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!