Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért emeli a lovam a hátsó...

Miért emeli a lovam a hátsó lábát mosás közben?

Figyelt kérdés

Mondjuk munka után mikor kicsit megmossuk a lábát(van mikor hideg vízzel de langyossal is szoktuk)akkor a jobb hátsó lábát szokta emelgetni és annyira nem jön be neki? Gondoltam megkérdezek egy állatorvost de először hátha tud valaki valamit mondani rá. Vagy lehet hogy ez teljesen normális csak én reagálom túl? Sajnálom ha buta vagyok de foglalkoztat :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell túlkomplikálni, ha te is csak szépen nyugodtan álldogálnál aztán valaki egyszercsak lelocsolná valamidet lehet hogy te sem tűrnéd mozdulatlanul.
2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ló csinálja, nem kell vele foglalkozni túl sokat... Amíg nem rúg, addig szabad kommunikáció van. :)
2019. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért inkább meg akartam kérdezni mielőtt egy butaság miatt állatorvost hívok! :)
2019. ápr. 9. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezheti azt hogy nem tetszik neki vagy hogy hideg a víz. Ennek nincs semmi egészségügyi háttere csak mivel nem tud beszélni muszály valahogy jeleznie.
2019. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!