Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek mi a velemenye errol a...

Kinek mi a velemenye errol a nyeregrol?

Figyelt kérdés

Van esetleg valaki aki hasznal is? Nagyon megkoszonnem a valaszokat☺️ Egy alacsony maru szelesebb hatu pacira kellene.


[link]


2019. ápr. 18. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nagyon olcsó nyergek tényleg csak arra jók, hogy max 40-45 kilós gyerek lovagoljon benne heti pár alkalommal. Nem bírják a strapát, a vázuk eldeformálódik, és utána meg már töri a lovat. Ennyi pénzért lehet venni használt, de jó minőségű nyerget (kieffer, stübben)
2019. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kiefferek es stubbenek nem jok a lovamra😞😞
2019. ápr. 18. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jók ezek a nyergek. Inkább próbálj meg keresni egy olcsóbb használt nyerget, vagy spórolj még hozzá.
2019. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jsbsnaj ***** válasza:
Nekünk van 2 ilyen nyerünk is 60kg emberek használják és semmi baja. 1 éve van még az egyik a másik meg 1,5. Kényelmesek jól illeszkednek a lóra. Én tejesen meg vagyok vele elégedve. (most készülök venni mégegyet)
2019. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

"A kiefferek es stubbenek nem jok a lovamra"

Ezt nehezen hiszem el, hacsak nem arról van szó, hogy egyet-egyet próbáltál ki. Vedd meg nyugodtan az olcsó nyerget, ha feltöri a lovadat, akkor meg vegyél hozzá különböző nyeregemelőket!

Mi már végigjártuk ezt az utat, de úgysem hiszed el, amíg ki nem próbálod!


Ha nem érzékeny a lovad, akkor vegyél nyugodtan rá ilyen nyerget, semmi baja nem lesz tőle, ha nem nagyobb versenyeken akarsz vele menni, akkor megteszi.

2019. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat próbáltam már, de a legtöbb ezekből a nyergekből szűk markamrás ami nekünk nem jó. A lovamnak semmi marja nincs. Nem tervezunk nagypályás versenyekre járni, de sajnos most nem igazán van pénzem több százezres nyerget venni. És igen, kb. 2hónapja nézem a használt nyergeket mindenhol, de eddig nem találtam olyat ami árba, állapotba megfelelne nekünk és fel tudjam próbálni a lóra, mert próba nélkül nyerget nem veszek🙂
2019. ápr. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!