Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ez a nyereg?

Jsbsnaj kérdése:

Milyen ez a nyereg?

Figyelt kérdés

Ez miért ilyen olcsó? Vagy valami rossz minőségű?

(Eleve egy bőr csizma 35, ezért ezt egy kicsit olcsónak tartom)


[link]



2019. máj. 1. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Meg ez is

2019. máj. 1. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek az olcsó, nevenincs’ nyergek borzalmas minőségűek. A szett meg eleve nem olyan költséghatékony, mint amilyennek tűnik.

Inkább gyűjts még 20-30.000Ft-ot hozzá és vegyél egy jó minőségő, használt nyerget (pl.: Stübben). Az nem teszi tönkre a lovad hátát (persze a méretnej meg kell felelnie!), neked is sokkal kényelmesebb lesz és kiszolgál egész életedben, ha vigyázol rá, annak ellenére hogy használt nyereg :)

2019. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Daslö nyergeket néztem. Azok milyenek?
2019. máj. 1. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az már egy fokkal jobb, de nem minden ló bírja. Tehát veszel egy nyerget és hiába jó a lovadra, lassan tönkreteszi a hátát. Vannak olyan lovak, akik meg kifejezetten “szeretik” ezt a nyerget (pl. a márkás bőr nyergek nyomják, de ez nem) és semmi gondjuk nincs tőle.

Lovasnál is ugyanez, valaki imádja valaki szerint meg borzasztó kényelmetlen.

Ez a nyereg a határvonalon van a jó és a rossz között. :D Ki kell próbálni és nagyon figyelni a lóra, szakértővel is megnézeni jó-e rá (bizonyos idő eltelte után is újra meg kell nézetni!). Persze ez minden nyeregnél fontos. A rossz lesz akkor viszont egész könnyen el lehet adni, mert sokan szeretik.

2019. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz.

A daslöt azért néztem mert én hasonlokba szoktam lovagolni mint azok és nekem kényelmesek.

2019. máj. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!