Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratáshoz milyen csizmát...

Díjugratáshoz milyen csizmát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Komolyan űzöm ezt a sportágat (rendszeres versenyek stb) így most rászántam magam, hogy beruházzak egy versenyzős, komolyabb csizmára.

Milyet ajánlotok? Melyik a legjobb? Mikre kell figyeni csizmaválasztáskor? Nektek milyen van?


Előre is köszönöm a választ!



2019. máj. 1. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hosszú szárú csizmát ajánlanék. A gumis anyag nem éri meg: télen túl hideg, nyáron túl meleg. Olyat keress ami pont a méreted, nem kell nagyobb. Fontos hogy jól le tudd nyomni a sarkad és ha kell a sarkantyú is jól illeszthető legyen. Jó minőségű csizmát nem fogsz találni 10000 alatt. Horze vagy Decatlon ahol jók vannak, de inkább Horze ha választani kell. A csizma méretnél figyelj oda, az eladók próbálnak segíteni, de a csizmavásárlás macerás. Inkább próbáld fel azokat amelyikek méretben jók és próbáld meg hosszabb ideig lenyomni a sarkad, menj vele pár kört, nehezkedj rá a lábad minden részén. Ha a te elvárásaidnak megfelel csak akkor vedd meg, mert nem mindegy az a 20000 Ft!
2019. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra és komoly célokra szeretnéd akkor én nagyon ajánlom, hogy csináltass egyet! Nem kevés pénz, de a lehető legkényelmesebb lesz és olyan lesz amire te akarod. Ráadásul, ha vigyázol rá egész életedben kiszolgál.
2019. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb, ha a lábadra késtíttetsz egyet.. :)
2019. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!