Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a lóvásárokr...

Mi a véleményetek a lóvásárokról? Érdemes ott lovat venni, vagy vannak ott normálisabb lovak?

Figyelt kérdés

Például ilyen helyen :

[link]

Vagy ilyen helyen csak kupecek vannak?

A képeken elég normális állapotba vabnak az állatok.

Érdemes ellátogatni ilyen helyre?

(Szögezzük le előr, hogy én nem akarok lovat venni, csak érdekel a téma)

Előre is köszönöm



2019. máj. 17. 05:40
 1/3 A kérdező kommentje:

És az ilyen helyeken olcsóbbak a lovak, mint mondjuk ha egy családtól veszem?

Vagy drágább?

Azok a "pletykák" igazak hogy, pl. a lovak közé csapnak hogy táncoljanak, vagy hogy ingerlik őket?

2019. máj. 17. 05:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ha van gyomrod hozzá. Sokat bántják, rángatják ott a lovakat. Aztán tezstvírek vannak szinte ott, kupec úgy a 90%. Papír nélkül elvileg be se engedhetnék őket, végül is papír van de volt rá példa hogy megkérdezték milyet szeretnél.

Józan ésszel nem vennék onnan lovat, szívem szerint megvinném az összeset,mert nem tetszik ahogy bánnak velük.

2019. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyre mész vannak borzalmas helyek is de én is jártam már fantasztikus lóvásáron ❤️
2019. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!