Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találhatom meg a keresett...

Hol találhatom meg a keresett lovat?

Figyelt kérdés
Volt egy ló akit sokáig lovagoltam, tök jól egymásra találtunk. Kb minden nap latogattam. Barátnőm lova volt, viszont az apja elcserélte őt. Egy 9 év körüli jegytelen pej sodrott (kicsit sportosabb) kanca, sütése nem volt. Szeretném megtudni mi van most vele és ha egyszer akár eladó sorba kerülne meg is vásárolnám. Tudnátok valami tanácsot adni hol keressem? Facebook csoportokon kívül valahol megtalálhatom így sütés nélkül? Sajnos a chippel nem tudom mi a helyzet. Volt e benne vagy sem

2019. máj. 20. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe jutott, hogy az érintett személyeket felkeresesd, és megkérdezed tőlük? Mert így akár Kiskunlacházán is elkezdheted a keresést, találomra. Aztán tovább keletre.
2019. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe de sajnos már nem tartom velük a kapcsolatot :(
2019. máj. 20. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kérdést megér. Ha se chip se útlevél akkor nem sok esélyt látok.
2019. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs chip, se sütés, se útlevél, se semmi akkor nem tudod megtalálni. Marad a kérdezgetés.
2019. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!