Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás előtt állok....

Lóvásárlás előtt állok. Hirtelen 100 ezer forinttal többet kérnének érte. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban fogok megtekinteni egy eladó lovat és elkövettem azt a hibát hogy nem kérdeztem rá a ló árára telefonon, mivel láttam a hirdetésben hogy 550-be kerülne..

És most hogy újra ránéztem már meglett szerkesztve hogy 650-be kerül. Szerintetek ez azt jelenti hogy "beizgult" az eladó hogy végre sikerülhet eladni a lovát és nyerészkedhet rajta? Nem szeretném leírni milyen lóról lenne szó de végülis +100 ezer forintot is megér ha egészséges..stb..

Ti mit tennétek a helyemben? Megvennétek így is? Az a baj hogy nem screenshotoltam le a hirdetest tehát nem is tudnám bizonyítani hogy eredetileg mennyibe került..

Hagyni kellene a p*csába az ilyen eladót vagy megvegyem a lovat ha megfelelő ? (nyilván egy kis alkudozást meg kell probálni) Meg még a ló mellett szól az is hogy nem nagyon van sok eladó ebből a fajtából és ő a egyetlen aki 100 km-es körzetben található..



2019. máj. 25. 23:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos ilyen elofordul hogy hirtelen arat emelnek. Gondolom az elodonak tobben jeleztek hogy erdekukben all megvenni a lovat ő pedig ha tobber eltudja adni miert ne tegye? Szerintem ha megeri es meg van a penzed ra es szeretned a lovat vedd meg. Ne h
2019. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik éri meg neked jobban, hogy legyen egy lovad, vagy a becsületed? meg tartásod meg ilyenek. Tehát büszkeséged. Ki tudsz annyi pénzt adni? Mondjuk akkor gondolom a tartás is sokba kerül. Tehát melyik éri meg neked , melyik érez prioritást, melyik a fontosabb?

Egyébként még akár megpróbálhatod lealkudni, hogy láttad, hogy tegnap még ennyi volt a hirdetésben, és akkor lealkudni megpróbálhatnád akár abból a plusz 100000 ből akár az egészet, vagy akár a felét.

2019. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egy kicsit alkudni. Viszont adásvételi szerződés nélkül el se hoznám a helyedben.
2019. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kupecek is előszeretettel eljátszák, figyelj oda, hogy kitől veszel lovat... Ha valami nem tiszta a helyszínen, inkább hagyd ott őket...
2019. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!