Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen kevesen lovagolnak...

Ilyen kevesen lovagolnak western stílusban?

Figyelt kérdés
Ugyertem, ha a városomban (Békéscsaba) csak ilyen díjugrató lovasiskolák vannak, lehetséges az hogy esetleg valaki egy ilyen lovardában mégis foglalkozik wesernnel? Mert azt nem hiszem hogy egy egész városban aki lovagol az csak díjugrat meg díjlovagol. Szerintetek hívjam föl az összes Csabai lovardát? Vagy tudtok esetleg ajánlani ilyen stílusú lovardát?

2019. máj. 30. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elhiheted, Mo-n a lovardak 99%-a angol stilussal foglalkozik.
2019. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretném kipróbálni a western stílust is, csak nem tudom hol.
2019. máj. 30. 09:48
 3/4 Sssaszem ***** válasza:
Egy szuper helyet ajánlok ÉB Dream Horse Ranch Cserkeszőlő. Címe: 5465 Cserkeszőlő, Tanyaföld 6 Ott próbáltam ki először a western stílust nagyon- nagyon tetszett, a lovamra lesz western nyereg is.
2019. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki wescoban lovagol az általában magánlótartó. Baranyában elég sok western lovas van, de igazán stílusban kevesen lovagolnak. Attól, hogy a lovadra western nyerget teszel még nem lesz western ló, teljesen más a képzés, az alapok az elvek hasonlóak, de más úton érik el.
2019. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!