Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 130 cm ló (sportpóni)...

Egy 130 cm ló (sportpóni) bottal mérve, egy 152 cm-es lánynak aki 43 kg az úgy oké?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy még csak 14 éves vagyok úgy hogy még valószínű hogy nőni is fogok még
2019. jún. 15. 23:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még éppen okés, hogyha rendesen elbír, de tovább már nem lesz jó. Ha moot akarjátok megvenni, keressetek egy nagyobbat, ha meg már megvan, akkor is kezdj el nagyobbat keresgélni.
2019. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Per pill még belefér, de inkább nagyobb lovat válasszatok, legalább 150cm marmagasságút. Ezt hamar kinövöd.
2019. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez még belefér, de pár hónap múlva azon kapod majd magad, hogy kényelmetlen lesz, mind a lónak és neked is. Inkább válassz egy nagyobb lovat, mivel folyamatosan nőni fogsz még egy darabig, mondjuk minimum egy 150-160 cm marmagasságút.
2019. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha megveszitek szerintem nem érdemes de ha nem a sajátod mondjuk iskolaló akkor érdemes de lehet 1 év múlva kinövöd.
2019. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!