Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek az erős lószag ellen?

Mit tegyek az erős lószag ellen?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem egy lovat,ki volt adva bértartásba,de nagyon gondatlan volt a pasas akinél volt,így hazahoztam.Kialakítottam neki egy istálót,kifutót.A szomszédokat megkérdeztem,nem volt kifofásuk ellene.Viszont én úgy vélem,nagyon erős a lószag azóta.Minden nap ki van trágyázva kétszer is,de a vizeletét nem tudom felfogni!Mit csináljak?Mit csinálok rosszul!Trollkodók kíméljenek kérem!

2019. jún. 17. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a lóhoz lószag is jár, akkor is ha rendszeresen pucolod.


A lovasok általában imádják a lószagot :) (én is)


Vagy ez már különösen erős, nem "normáis"?

2019. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni valamilyen aláalmolós dolgot, amit a szalma alá kell teríteni, és felfogja a vizeletet is. De az ammóniaszag ellen nem sokat lehet tenni... Jól szellőző istálló, sok takarítás..
2019. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél alá fapelletet. Az felfogja a szagot is és a vizeletet is.
2019. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az istállónak kell lejtése legyen kifolyással, és akkor elfolyik k a vizelet. Mi fapadozatot csináltunk gumiszalag borítással egyhe lejtéssel, a pisi lazán kifolyik,és nagyon jól lehet mosni, fertőtlenítés nyáron. Ha a trágya el van rendszeresen hordva, akkor nincs lószag. Nálunk a ló szinte egész nyáron kint van és legel, szóval esélye sincs, hogy ammónia vagy trágya szaga legyen.
2019. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!