Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovarda jobb? A Katlan...

Melyik lovarda jobb? A Katlan vagy az Air port ranch? Mert nem tudom, hogy melyikbe járjak. Valaki valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A katlan már bezárt nem?
2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

katlan bezárt.

google értékelésben dicsérik az airportot.

2019. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Katlan tuti bezárt? Melyikre gondolsz kérdezö? A nevét a korábbi helyéröl kapta, de onnan csak pár "utcával" arrébb költöztek, a reptér mellé a pusztára. Késöbb a régi Katlan utcai helyüket valóban más bérelte, aki bezárt, de az eredeti katlanos csapat még müködik szerintem. Öket ajánlom, egy ideig jártam hozzájuk, profi oktatoik, pöpec kis lovaik voltak, rendszeres gyeposz, ügyességi amatör,háziversenyekkel.

Airport western irányban oktat, nekem személy szerint nem vált be, de hasonlo szinvonal a kettö,csak más stilus

2019. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy arrébb költöztek, de hogy ugyan olyan maradt-e a színvonal? Az airportban esélytelen angol stílusban lovagolni? És a Katlanban kedvesek az oktatók? illetve milyen gyorsan lehet ott fejlődni?
2020. márc. 8. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

A Katlanból én már eljöttem egy ideje, így nem tudom milyen jelenleg a színvonal. Szerintem ugyanolyan, ha nem jobb lett. Ha az oktató nem változott, akkor kedvesek és hozzáértőek, sokat lehet tanulni tőlük.

A fejlődés sebessége viszont nem csak rajtuk múlik, kérdés mennyire érzel rá, milyen sűrűn tudsz kimenni és mennyire fogadod meg az oktató tanácsait.

Az Airport Ranchen a honlapjuk szerint angol stílusban is oktatnak, VIP edzés keretein belül díjugrató, díjlovas alapokat is oktatnak. Más kérdés, hogy ennyi pénzért már lehet jobb helyet találni.


Menj el és próbáld ki mind a kettőt, az a legbiztosabb.

2020. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Airport sokkal jobb. (szerintem) Az oktatók nagyon jók, és az iskolalovak is.
2021. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!