Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zabla és nagyobb márkás zabla...

Zabla és nagyobb márkás zabla között van különbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoktam látni eladó zablákat fbon is 18-20+ezer forintokért, és ugyanolyat (!) lehet kapni 4ezer ftért is. Akkor miért veszik a márkásabbat? Oké, ha egy nyeregalátétről van szó, ott a logó még látszik is, amivel lehet “menőzni”, de egy zabláról még a márkát sem tudnád megmondani, másra meg nem tudok gondolni miért jobb, ezért is írtam ki ide, hátha valaki okosabb mint én etéren :)
2019. júl. 5. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A drágább feltehetően jobb amyagból van.
2019. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert az meg a lovad szájában van, na és igazából az a nem mindegy. Hogy milyen anyagból van, milyenek az eldolgozásai.
2019. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ. Szerintem, ha fém zablákról beszélünk, mindegy milyen nagyobb márkájú, hisz ugyanabból az anyagból kellene készülnie mindkettőnek, de azért egy Acavallo zabla, és egy sima gumizabla közt már lehet van különbség, ezesetben a lovad szájához megfelelőt kell keresni. Nem mindig a márka a lényeg, hanem a minőség!! A lovad szájába belülről meg aztán a bírók sem látnak bele, akár rajta van az a márkajelzés, akár nem.
2020. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!