Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mushroom Horse farm Kerepes...

Mushroom Horse farm Kerepes vélemény?

Figyelt kérdés

A western lovas oktatás érdekelne.

Eddig futószáron vágtáztam,tehát alapszinten megyeget a western.



2019. júl. 6. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 2lóval voltam ott bértartó, itt kezdtem a westernt, megismerkedni a szakággal jó, de ha komolyan hosszú távon gondolkozol nem ajánlom... Annyira jó, hogy az alapokat valamennyire megismerd, de ha elmész egy másik helyre ahol jobb edző van rögtön rájössz, hogy a legtöbb dolgot rosszul tanultad, én 2éve váltottam helyet, azóta a 3éves csikómmal rengeteget fejlődtünk, mikor helyet cseréltem a jobb láb vágtát nem tudta én meg folyamatosan csuklóztam, most meg 1kézzel megy és egyenes vonalon is tudja az ugrásváltást...1szónak is 100 a vége, ha hosszú távon és komolyan gondolkozol nem ajánlom, de ha csak hobbira arra teljesen jó
2020. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm.csak hobbiszinten szeretnék lovagolni mindenképp western stilusban.Már azóta elmentem oda egy órára,és szerintem jó volt az edző,kijavitotta a hibáimat stb.
2020. máj. 8. 16:16
 3/4 Szabolcs Zsolt válasza:
48%

Szabolcs Zsolt vagyok a Musroom Horse Farm tulajdonosa.

Kedves kerdező! Örülök, hogy jól érezted magad nálunk.

Soha sem állítottam, hogy felsőbb szintekre tudok lovasokat képezni. Aki eljön hozzánk annak az elején elmondom, hogy ha a western lovaglás csúcsaira vágyik akkor majd eljön az az idő mikor egy valódi edzőhöz el kell menjen, mert abban én már nem tudok segíteni.

Természetesen a munkám során én is találkoztam olyan emberekkel akiknek a képességeik és hozzáállásuk ezeknen az alapoknak az elsajátítását is megnehezítették.

Szerencsére volt pár olyan ló és lovas is a kezemben akiknek az elindítására büszke vagyok.

A kommentelőnek biztos igaza van, én nem vitatkozok, és legkevésbé sem minősítek.Bár kis tanya révén sejtésem van kilétéről. Azt gondolom az anonimitás homályába burkolózva minősíti ő saját magát helyettem is

2020. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabolcs Zsolt válasza:
ja, és száz szónak is egy a vége. Gondoltam segítek
2020. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!