Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék? (Többi lent! )

Mit tehetnék? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Tudom, mielőtt válaszoltok, ezt a sport katiba és rakhatnám!!

Kérdés: Van egy lovards, és oda járok lovagolni.

Minden jól ment eddig, amíg elnem kezdtem vágtázni.

Jó érzés ahogy vágtázik alattam a ló, de valamiért úgy érzem nem fog menni szabadon vágtáznom (mivel futószározok) pedig szeretnék, mint a SSO-ban! Tudom, hogy nekem kéne bátorságot szednem, de aki jár lovagolni, és történt már vele ilyen, az jelezzen, és amivel megoldotta, írja le!!!



2019. júl. 8. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesírás hibák miatt, nem direkt volt lol
2019. júl. 8. 19:23
 2/6 Jsbsnaj ***** válasza:
85%

"Mint az SSO-ba"

😫🤦‍♀️

Istenem miért büntetsz

2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyald túl, amíg az oktató nem látja úgy hogy biztos az ülésed és nem tanulod meg nagyjából hogyan kell iranyitani a lovat ugysem fogsz egyedül vágtázni, addig meg még van időd. Hidd el addigra megjön majd az önbizalmad. Nem kell sietni. Másrészt meg általában az ilyen kezdők alá való lovak nem futnak ki a Lovasuk alól, megtanultak szépen lassan “körpályán” közlekedni, szóval nem lesz semmi baj.
2019. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még

Én rettegtem a vágtától kb el telt egy év mire sor kerult az első vagtamra, pedig akkor már egyedül ugettem mindenfele feladatot csinaltam szabadon. Aztán egyszercsak rájöttem hogy nem szabad ennyire félnem, meg bizonyítani is szerettem volna a szuleimnek.

Az első vagtam kb 2-3 vagta ugrás volt raadasul teljesen szabadon, mert az lo tényleg nagyon nyugodt volt, és kb azonnal lassított amikor érezte hogy megijedtem. Aztán egyre jobban belejöttem mostmar lassan 7eve hogy lovagolok.


Ne ketelkedj és bizonytalanitsd el saját magad, ha sor kerul rá hogy szabadon vagtazz biztos vagyok benne hogy meg fogod oldani.

2019. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2. és 3. de az első válaszoló egy undoríto ember, miért kell ilyet írni?
2019. júl. 10. 14:52
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon sokáig rettegtem a vágtától, és rosszul voltam, amikor tudtam, hogy a következő feladat az lesz, de közben meg szerettem, pláne terepen, úgyhogy egyszercsak elmúlt. Szerintem neked sem lesz gondod vele, úgyhogy hajrá!
2019. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!