Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a ló miért vágtázik ilyen...

Ez a ló miért vágtázik ilyen furán?

2019. júl. 9. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmi furát...
2019. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi benne a fura?
2019. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, csak bevan pörögve és nagy vágtája van ráadásul lendületes is és felfele is dolgozik ami ugye jó.
2019. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura tényleg nincs benne. Menne, mint az őrült, a lovasa fékezi minden eszközzel, ergo egy lendületes előrefele vágta helyett a mozgási energia nagy része felfele irányul. Ami egyébként egy ugrónál nem is gond.. Ha díjló lenne, akkor lehetne mondani, hogy szár ellen megy, nem adja fel a hátát, stb.. De mások az elvárások.
2019. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szerintetek egy kezdőnek mennyire lenne megfelelő ez a ló?

Három jármódban biztonságosan megyek, kisebbeket ugrottunk már, nem csak fásult iskolalovakat lovagolok.

2019. júl. 9. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdő alá jóval kevesebb kajával, rengeteg képzéssel (nem rongyolunk az akadályra, nem hagyjuk figyelmen kívül, hogy mit szeretne a lovas, stb), és felülés előtt min fél óra futószárral..
2019. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Egyébként a fura alatt tényleg ezt a ,, pattogást " értettem. Nem tudtam megfogalmazni :D

Őszintén szólva nagyon tetszik, de elég fiatal, hét éves.

Lenne, aki néha felül rá és helyre teszi, illetve csak edzővel lovagolnám ( egyelőre)

2019. júl. 9. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ló túl erős lenne egy kezdőnek, akkor is ha van aki néha felüljön rá. A saját lovadnàl Te legyél az akit tisztel, elfogad, Te legyél akinek tanítod, javító, ne más javítsa ki, lovagolja át, tegye helyre az agyát. Csak így érdemes saját lovat venni.
2019. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!