Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A pónim megevett egy fél...

A pónim megevett egy fél barackmagot, ettől lehet baja?

Figyelt kérdés
Véletlen történt, odaszaladt a fához és felkapott egy barackot, hiába próbáltam elvenni tőle, csak a mag félét köpte ki... Ugye ennyitől még nem lehet baja? Mindig nagyon ügyelek mindenre, de mégis... :(((
2019. júl. 10. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez most komoly...?
2019. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel369 válasza:
78%
Persze,hogy nem lesz baja.
2019. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi nem gond, nyugalom :) 24 óráig nézegesd a trágyát, hogy nem véres-e (bár nagyon kicsi az esély, ne parázz), mert a maghéj széle esetleg felsártheti a beleket. Kb mint a kutyáknál a csont, ha élesen törik. De az sem mindennapos, és lássuk be, egy kutya több csontot kap, mint a pónid barackot :)
2019. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2019. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :) És azt is, hogy az első válaszolót kivéve kedvesek voltatok. Tudom, hogy idióta kérdésnek tűnt, de az állataimmal kapcsolatban nagyon paranoiás vagyok, egészséges és boldog életet szeretnék biztosítani nekik.
2019. júl. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!