Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó lónál mit takar az hogy...

Eladó lónál mit takar az hogy árkategória?

Figyelt kérdés
Lovasok.hu-n sok olyan eladó lovat látni hogy Árkat.: 600e - 1.500.000 Ft. Ez pontosan mit jelent?

2019. júl. 11. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy használt autónál.. Nincs határozott elképzelés, de meg lehet vele egyezni. Pl odamész edzővel, megnézitek jobbról-balról, kipróbáljátok, edző azt mondja rá, hogy nem több, mint 800, eladó esetleg kér egy hét gondolkodási időt, ha valaki többet mond, annak fogja adni. Viszont ha titeket hív vissza, hogy még mindig ott a ló, máris lehet mondani, hogy háááát, azóta láttál hasonlót 650-ért is... De egyébként én sem szeretem így kiírva a dolgot.. Mondja, hogy ennyit akar érte, és kész.
2019. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ezek között van valahol a ló ára....
2019. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2 válaszolónak. Énis ezekre gondoltam, de nem voltam biztos benne. Én sem értem...Akkor mondjon egy árat és ennyi. Aki akar az úgy is fog alkudni
2019. júl. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!