Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Freejump kengyelt szeretnék,...

Bubumadar kérdése:

Freejump kengyelt szeretnék, viszont azt hallottam, hogy a saját kengyelszíjával jobb. Miben különbözik, ha nem freejump szíjjal van?

Figyelt kérdés
Ha valami nagyon alap bocsi, én erről még nem hallottam.

2019. júl. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam könnyebb rátenni a kengyelt.

Aminél fent lapos a bőr, az meg kényelmesebb.

Viszont nekem még nem volt, én is csak azt tudom mondani amit hallottam.

2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. júl. 16. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon utáltam a freejump kengyelszíjat, kettő volt. Én alapból ahogy lovagolok nagyon gyorsan elkopik a kengyelszíj, az edzőm szerint hibás a lábam. :D De a freejmupok úgy szétszakadtak kb 3 hónap után, hogy majdnem sírógörcsöt kaptam, hogy hogyan néz ki a 40 ezer forintos kengyelszíjam. Szóbal most teljesen jól megvagyok a 14 ezres Kentaurral. Amúgy pl abban sokkal jobb a freejump hogy az nem tekeredik nagyon meg. De nekem gőleg amióta nem versenyzek olyan sokat, nem éri emiatt meg.
2019. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért...
2019. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, és köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!