Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Merevséggel mit lehet kezdeni?

Merevséggel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Lovam jobb kézre teljsen jól hajlik viszont amikor balra csinálnék hajlítást egyszerűen nem megy. Ilyenkor megállítom álljba és először ott próbálom (min.15p mire egy kicsi meghalik) utána lépés és ügetés szépen fokozatosan viszont másnapra sőt egy olyan 20p elteltével kb mintha megint ugyanott lennénk. Mit csinálhatnék vele? Edzőmmel beszéltem és úgy néz ki holnap ráül majd egy kicsit ő is de addigis kíváncsi lennék van e valakinek valamilyen tapasztalata/ötlete
2019. júl. 21. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs egészségügyi problémája és a felszerelés is megfelelő akkor türelem és sok-sok gyakorlás. Legyél kitartó, de ne feszítsd túl a húrt. A sok gyakorlás meghozza majd a gyümölcsét.

Illetve fordíts nagy figyelmet a bemelegítésre és a munka utáni levezetésre.

2019. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sssaszem ***** válasza:
Szia! Az én lovamnak is merev volt a bal oldala. Ugyanez volt a problémám, nehezen tudtam beemelni vágtába, de aztán többet hajlítgattam a baloldalát máig is azt csinálom megállítom és a bal oldalát hajlítgatom, illetve csinálj kígyóvonalakat, meg nagy kört állítást, hajlítást. Így utóbb egyre elengedett lesz a bal oldala is, mint a jobb. Te is futószárazzad sokat a baloldalát. Erősítsed a bal oldalát.
2019. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Földről munka? Rengeteget tud segíteni.

Én átlovaglással foglalkozom. Sok probléma az alapok hiányából ered (ló, s lovasnál egyaránt - ezt csak elmélettel, s földről munkával lehet teljesen orvosolni).

Ha kérdésed van, írj bátran, szívesen segítek.

2019. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!