Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lenne rá hely, ahol szívesen...

Lenne rá hely, ahol szívesen látnának?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nyáron szeretnék a lovak körül besegíteni. A piszkos és kemény munkától nem ilyedek meg, 3 alapjármódban biztosan lovagolok, ugrattam már. Kisgyerekekkel jól bánom, bébiszitterkedtem már.

Szeretnék besegíteni nyáron lovardákban, akár a táboroztatást kisegíteni, akár lelovagolni lovakat. Vagy bármiben a lovak körül.

Szerintetek Budapesten és Győrben lenne olyan hely ahol elfogadnák ezt? Akár igyen, akár pár ingyen lovaglásért cserébe.



2019. júl. 22. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan lesz ahol felfogadnak.
2019. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bábolna? Nem vagyok biztos benne lehet-e de egy próbát megér.
2019. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért jól nézd meg hova mész, mert elszegődsz lovaglásért segíteni, aztán azt veszed észre, hogy a beled kidolgozod reggeltől estig, csak épp a lovaglás mennyisége nem lesz egálban. Én jártam már így, táborban segítettem, 40 fokban aszalódtam a napon, közben lelovagoltattam rengeteg gyereket, utána még jöttek alkalmi lovasok, akiknél szintén besegítettem. Persze mikor kérdeztem én mikor jövök, az volt a válasz, hogy majd x napon, vagy ma sokat mentek a lovak had pihenjenek. Tapasztalat szerzésnek nem volt rossz, de hogy 6x nem ültem lovon a 2 hónap alatt az is fix. Az volt az ígéret, hogy ősszel lelovaglok mindent, erre az edző akinek segítettem lelépett külföldre...

Szóval nekem ilyen élményem volt. Jah meg volt egy másik hely, ahová jártam, egy darabig minden ok volt, aztán a lovász elkezdett zaklatni. Pedig jó hely lett volna,de inkább a környékére se mentem.

2019. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy csoport ahol Lovas munkákkal kapcsolatban osztanak meg dolgokat (munkát keresnek/ kínálnak) próbáld meg :)
2019. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban, van egy hely ahova szívesen fogadtak volna engem de mégsem tudok elmenni:/
2019. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!