Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Monte Vigo Szabadidő Centrum,...

Monte Vigo Szabadidő Centrum, Sportegyesület vélemények?

Figyelt kérdés

Új lovardát keresek a következő "követelményekkel": családias hangulat, nem sznobok, befogadó közösség, kedves és képzett oktatók, viszonylag rendszeres terep lovaglás, díjugratásra lehetőség, esetleg versenylehetőség.

A MonteVigora gondoltam mert ahogy néztem a követelményeimnek megfelel (a weboldalukról illetve facebookrol gyűjtöttem az információkat). 2015-ös véleményeket néztem, nem voltak olyan jók de pár éve csatlakoztak a Póni KLubbhoz, Sportegyesületté váltak és kíváncsi vagyok hogy most milyen a lovarada, megéri e ide jönni. Olyanok véleményét várom akik a közel múltban voltak a lovardában, most is oda járnak és rendes véleményt tudnak írni, elmondani mi jó mi nem stb. nem csak annyi, hogy szar hely vagy jó lovarda.

Ha esetleg tudtok lovardákat Pesten amik megfelelnek a fentieknek akkor azokat a lovardákat is szívesen várom. :) Köszönöm



2019. júl. 23. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
érdekel, követem
2019. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!