Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegen macska akar beszokni a...

Idegen macska akar beszokni a házba. Mit lehetne ilyen esetbe tenni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Idén nyáron a nagy meleg miatt sokat szellőztetünk,és az utolsó napokba elkezdett egy idegen cica bejárogatni a házba. A probléma azonban ott kezdődik hogy felugrál az étkezőasztalra és a kanapéra is.Ha pedig becsukjuk az ajtót elkezd előtte nyávogni mintha addig is itt lakott volna.Elkergetni nem nagyon lehet mert nagyon szelíd és baratságos cicus.


Mivel ápolt és nagydarab szerintem nagy az esély rá hogy van gazdája..nappal sosincs itt csak este jár hozzánk.


Már 2 kóbor állatot fogadtunk be ilyen módon így többet sajnos nem tudunk..



2019. júl. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is próbálkozott most nyáron egy cirmos. Kövezzetek meg, de én leburítottam egy bögre vízzel. Amikor újra megjelent, mentem megint a bögrével. Attól már elugrott, de én utána öntöttem. Egy pár utána zudított bögre víz után már nem járkál hozzánk.


Másik évszakban mást találtam volna, ki természetesen. Így nyáron hamar száradnak a bundák.

2019. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Annak idejen en csuzli+olom golyoval oldottam meg az ilyen "problemat". Nem, hogy a hazunkba, de az udvarunk kozelebe sem mereszkedtek a szomszedok aranyos, szelid cicusai! :D :D :D
2019. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

2-es,gratulálok az értelmi szintedhez. Remélem egyszer téged is pitsán találnak egy konyhakéssel,te beteg nyomorult.


Kerdező,vagy nezz utána a gazdának,vagy tedd fel gazdikereső csoportba. Az,hogy feltételezed van gazdája,nem jelent semmit. Ha ninxs benne chip,akkor mindegy ki nevezi magát "gazdának".

Lehet korábban bent lakó macska volt,de kidobták,vagy elszökött. Egy idegen cicus nem sűrűn akarmáshoz bemenni.

2019. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Köszönöm az értelmes kommentet, valamiért az ilyen kérdések alá csak olyan valaszok jönnek hogy kövezd meg, lődd le szegény állatot..
2019. júl. 25. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Nincs mit,tudod,az ostobákból több van. Az ilyenek csak magánéletbeli sikertelen selejtek,nem kell rájuk figyelni.


Egyébként mi van a cicussal? Segítsek esetleg egy gazdikereső poszt megszerkesztésében?

2019. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

A 2-esnek csókoltatom az anyuciját, hogy ilyen rendes gyereket nevelt. Bar jobb lett volna ha inkább lenyeli...


Facebookon tedd közzé több csoportban, illetve a környéken a cica képével kitehetsz pár papírt, hátha keresi a gazdija.

2019. júl. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!