Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek sziámi macskájuk van!...

Akiknek sziámi macskájuk van! A ti cicátok is állandóan beszél?

Figyelt kérdés
Ennyire csacsogós cicám még nem volt sosem: amikor csak ébren van és nem alszik, ott sündörög körülöttem és kíváncsian nézi hogy mit csinálok a ház körül, meg beszél hozzám.

2019. júl. 26. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki lehet :)
2019. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ket sziamim van, egy lany, egy fiu, tesok. A kandurkam nagyon beszelgetos, neha mar a sirba visz. :D A lany visszafogottabb, de azert o is tud alkotni.
2019. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a sima utcai mix kandúrom beszél mindig. És amikor nagyon akar valamit azt "mondja" mama. De ha kérdezek tőle valamit vagy csak hozzá szólok válaszol. Ez engem is meglepett eddig egyik macskám sem volt ilyen. Van egy nőstény testvére is az sem beszél.
2019. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nincs, de ismerek egyet. Nagyon sokat dumálunk együtt, válaszolgat nekem :D


Imádnivaló kis dög ♥

2019. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
persze , a sporthírekről beszélünk mindig ő egy lazac én meg egy sör mellett.
2019. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk 3 cicánk van (egyik sziámi) de mindhárom cicánk "nagydumás". De a régiek is szószátyárak voltak, többé-kevésbé.

Lehet az a titok, hogy mi pici koruk óta rengeteget beszélünk a kutyánkhoz-macskánkhoz és nekik ez az etalon.

2019. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is mindig beszélgettem vele amióta csak kiscicaként idekerült (emlékszem az első pár napban nagyon félénk volt, de utána hihetetlen aranyos volt amikor először odabújt meg dorombolt), lehet emiatt szokta meg


Most is itt van mellettem, a párkányon alszik, én meg gyönyörködöm a kis cappucchino-krémszinű bundájában ahogy mozog fel-alá meg ahogy mosolyog 😊

2019. júl. 26. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Kép nincs róla? Lécci!!!!!!!!!
2019. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
[link] ;)
2019. júl. 26. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!