Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bűntudatom van. (? )

Bűntudatom van. (? )

Figyelt kérdés
Meg régebben mikor 11 éves voltam akkor megütöttem egy kis házi cica fejét többször(nem annyira erősen)mert irigy voltam a gazdájára. Akkor vettek egy új házat,ráadásul kapott egy jobb számítógépet. Nem múlik el a bűntudatom. Mit tegyek.

2019. júl. 26. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A macskát csapkodtad meg, mert a gazdáját nem merted? :D most már semmit, azóta kinőtt az agyad és nem bántasz gyengébbeket. A bűntudatnak meg semmi értelme, megtörtént, rájöttél hogy hibáztál, lépj túl rajta!
2019. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember bánt élete során állatokkal, ahogy nem kellett volna. Jó esetben gyerekként és rájött, hogy nem kellett volna. Tanultál belőle, ez a lényeg.
2019. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kevés az olyan ember, aki gyerekként/felnőttként ne bántott volna állatokat. Mi is égettünk békát, legyeket, és trollkodtunk a nagymama tyúkjaival. Gyerekdolgok. Kinőttem, és a mai felnőtt eszemmel sosem csinálnék ilyet!

Kérdező, mint látom, már megbántad, és ez a lényeg. Lépjél túl rajta, az a kisgyerek már nem te vagy.

2019. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régen egy gyíkot nyomtam agyon véletlenül, mikor meg akartam fogni. Ez valahogy nagyon bennem maradt.

Illetve drága kutyámat nagyon rosszul tartottuk, így utólag már tudom és ha visszamehetnék, arany élete lenne:((. Szörnyű bűntudatom van miatta.

De tudod mit teszek a bűntudat ellen? Állatokat mentek. Összeszedem a beteg kismacskát az útról, vagy a segítségre szoruló fiókákat, igazából bármit. Állatorvoshoz viszem őket, nevelgetem majd gazdát keresek nekik vagy visszaengedem őket a természetbe.

Később állatmenhelyeken is szeretnék segédkezni.

A cicáért már nem tudsz mit tenni, de sok más kidobott állatért igen.:)

2019. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Régen lábon harapott egy kóbor kutya,jól pofánrúgtam.
2019. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én rosszabbat csináltam. Olyan 4 éves voltam amikor láttam hogy az emberek sétáltatják a kutyákat így gondoltam én meg majd a macskát. Hat igen egy kötélre kötöttem. Ó pedig ahogy próbált kiszabadulni megfulladt. Utána már szaladtam anyához hogy valami lett a cicával de sajnos nem lehetett megmenteni. Szörnyű bűntudatom van azóta is. Anya emlegeti azóta is hogy biztos azért segítek annyit az állatokon mert bűntudatom van. Hát lehet benne valami.
2019. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is egyszer kiskoromban csináltam egy hülyeséget ami ha eszembe jut mai napig utálom magam ezért. Szurkáltam tűvel egy macskát és szegénynek fájt is eléggé... Elképzelitek? Kiráz a hideg. Most van két gyönyörű cicám és nagyon szeretem őket, vigyázok rájuk nagyon és féltem őket. Ha meglátnám hogy valaki így bántalmaz egy cicát feljelenteném... Hogy vóltam én képes ilyesmire? De nagyon kicsi vóltam még és buta. Nem is értem, hogy tehettem ilyesmit még ha gyerek vóltam akkor sem. Nagyon bánt! Elsírom magam. Nem baj ha elítéltek. Csak leírtam és tényleg nagyon bánt.
2019. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!