Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a macskaajtot?

Figyelt kérdés
Az ablakomra szeretném felszerelni a macska ajtót, viszont nem tudom hogy lehetséges-e, mivel ahoz ki kellene vágni az ablakból egy lyukat. Ha az számít akkor olyan az ablakom ami bukora és teljesen is nyitható és szerintem a 2 üveg között van egy kis rés. Gondolom ilyen szigetelos cucc. Ha esetleg tud valaki valamilyen megoldást akkor az legyszi írja meg, ha lehet megkozelito árral együtt koszi 😊
2019. júl. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ablakra macskaajtó??

Miért nem jó az ajtó?

Ez így nem valószínű, hogy lehetséges.

2019. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam képeken ahol ablakra volt felszerelve. Azért, mert kinti bentiek és csak az én szobamba jöhetnek be. Itt van mindenuk(alom, macska mászóka, itt is esznek)minden este itt alszanak. És a szuleim a falat nem nagyon akarják szétszedni egy ilyen ajtó miatt.
2019. júl. 28. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cég csinál ilyesmit, de azt írják ablaknál üvegcsere kell mert az üveg gyártása során vágják bele a lyukat és ehhez edzett üveg kell.

Ez nem pár ezer forint lesz.

2019. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval itt a meglevo keretbe tesznek új üveget? Árakat sajnos nem latok :/ kisvárosban elek, biztos az is rengeteg lenne, hogy kijonnek de utána olvasok
2019. júl. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!