Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaetetés ilyen módon?

Macskaetetés ilyen módon?

Figyelt kérdés
Macskaetetés szempontjából ezidáig szerettem volna őket Purizon száraztáppal etetni,de sajnos az nagyon drága. Helyette találtam 2 masmilyen tápot (Josera és Concept for life) ezeknek viszont nem olyan magas a hústartalma. Egyébként is etetek hússal is (csirke combbal,mert a mell nekik túl száraz) de szerintetek ez a hússal etetés kiváltja a táp kisebb hústartalmát?

2019. júl. 29. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Bár minden cicának ilyen dolga lenne!:)

2019. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen , kiváltja . A nyers hús hústartalma 100%.. a legdrágább tápé is meg mondjuk 80% -- Az én cicáim szeretik is a nyerset és olcsóbb is mint az aszpikos konzervek, csúcs tápok. Persze mikor mire van mód, idő.. van mikor csak bontom a konzervet, leteszem és irány dolgozni. De ha van mód ,akkor bevásárlás friss hús.. és szoktak fött ételt is kapni. A csirkemellre is rá tudnak unni pár nap alatt..akkor 1 hétig nem kapnak és utána újra megrohanják a tányért.Én nyersen adom nekik a csirkemellet és úgy nem száraz. A változatos táplálás híve vagyok és eddig hálistennek egészségesek is a cicáim. Nekem szárazból csak a Whiskast és a Purina One lazacos ízűt eszik .. bár persze nem próbáltam minden márkát.. de volt hogy este farkaséhesen vártak a tápos tál mg érintetlen volt ,mert nem szerették amit letettem.
2019. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam egyenlőre főve megy a csirkecsomb,persze csak amíg rá nem unnak. Most úgy csinálom,hogy háromnegyed husi-negyed adag alutasakos kaja. Így nagyon szeretik. 😊


Valamint szerencsére már próbáltam a kérdésben említett két tápot,imádják 🥰

2019. júl. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!