Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig bántja a kandúr...

Mennyi ideig bántja a kandúr cica a kölyköket?

Figyelt kérdés
Most két hetedik a kölykök és már szeretnénk kivinni az udvarra, csak félek hogy a kandúr bántja. Az anyacica és a kandúr egy idősek, de nem testvérek

2019. júl. 29. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene szaporítani!

Amúgy 2 heteseket bánthatja, igen.

2019. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szeretnéd őket kivinni? Minek neked macska,ha csak kerti dísz?

Minek szaporítaniyha még csak rendes helyet se tudsz nekik adni? Én nem a kandúr miatt,hanem az autók miatt,a mérgezés-mérgezett tetemek,agresszív kutyák miatt aggódnék "kedves gazdi". 🤬🤬🤬

2019. júl. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármeddig.

Ha már hagyod őket szaporodni, akkor felelősséggel tartsd őket, bár ebbe az ivartalanítás is beletartozik. Tehát ne tedd ki az udvarra a kicsiket.

2019. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Emberek! Nem én szaporítom őket , csinálják maguktól is! Ivartalan tanított nem akarjuk, mert drága! Meg amúgy is rengeteg kandúr van a környéken! Annyi eszetek azért lehetne hogy nem egyből támadtok az emberre! Csak megkérdeztem hogy mikor vihetem ki őket. 🙄🖕🏻
2019. júl. 30. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
te jössz itt az ésszel amikor az lenne az alap h ivartalanítod, ha nincs pénz erre, akkor macska se legyen
2019. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
S hozzád hasonló "nincs píz ivartalanítanííí" féle nyomoroncok miatt van annyi macska,amennyi. Mi fnak neked macska,ha még egy 10-est se tudsz rá szánni? Szánalom... Ha ennyire fillerbacó vagy,akkor keresd fel a NYISTA szervezetet,az segít (már ha van annyi sütnivalód,hogy a neten megkeress egy telefonszámot).
2019. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Első dolgom volt az ivartalanítás, amint lehetett. Benti cica, és kiegysúlyozott nyugodt macska.


14 ezer forintot fizettem. Féreghajtás, parazita mentesítés, fültisztítás, és ivartalanítás.


Ha neked ennyi drága, akkor ne tarts macskát. Ilyen egyszerű. Az a gond, hogy az emberek főleg falukban, magasról ..rnak az ivartalanításra.

Mert drága. Inkább hagyják szaporodni, és jó esetben elajándékozzák, rosz esetven hejből a pazakban végzik, roszabb esetben meg csak kiteszik valahol egy dobozban vagy egy zsákban. Ez minden ki...ott faluról elmondható. Tisztelet minden kivételnek, aki falunk lakik és gondoskodik a sterilizálásról.

Falun nőttem fel, tudnék mesélni mi van ott.


Aki szeretet egy állatot, az kellően gondoskodik róla, és nem jön kifogásokkal, hogy de hát drága, meg ez meg az.

A legszebb, hogy amikor telefont vesz, az nem drága. Mikor kaját, mozijegyet, ruhát vesz, az nem drága. De ha 1x egy állatra kellene költeni 14 darab ezrest, az drága... Szánalmas...

2019. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok. Aki lepontozott legalább írja már le miért. Nem hiszem el, hogy eu az oldal csak degenetáltakkal van tele...
2019. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a kérdező pontozott le... mert ennyi esze van.
2019. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Ment a zöld pacsi #9
2019. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!