Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?...

Mi baja lehet a macskának? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a probléma,hogy a macska összevissza futkározik a házba,majd megáll és kinyújtott nyelvel liheg + vakaródzik a hátsó lábaval, + így "rángatja" a fenekét ,de nem jobbra balra,hanem előre és hátra,tegnap meglett fürdetve lehet attól van ez vele? (NEM,NEM EMBERI SAMPONNAL VAGY BÁRMI ILYENNEL MOSTAM MEG!!!)


Az ablakban feküdt és egyszer csak elkezdődött nála,ez az is lehet megcsípte valami,de szúnyogháló van rajta szóval nem értem.


Aki tudna értelmes választ adni és segíteni az jó lenne .köszönöm.



2019. júl. 30. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi a témában, de nem lehet, hogy hőguta?
2019. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem tud segíteni? Macskát nem érdemes fürdetni, és nem szeretni, ha "idegen szag" van rajta, ezért akarja a sampon, vagy ilyesmi szagát magáról lenyalni, lekaparni. De én se vagyok profi, szerintem vidd orvoshoz, ő majd megmondja, hogy van-e baja.
2019. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivaros még?

Féregtelenítve mikor volt?

Eledele rendben?

Más macskákkal játékos/igényli másik macsrk társaságát?

2019. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hőgutát nem kaphatott,mert megy a ventillátor és az ablakra ahol pihenni szeret nem süt rá a nap.Értem a samponos dolgot az okés,de már a bundájának kaki szaga vol. Ő egy maine-coon fiú cica 3 éves,féregtelenítve volt,és ivarérett (Személyes okok miatt nem ivartalanítom ki.. Én se örülnék neki.. :) ) ennivalóból mindig ugyan azt kapja és eddig nem volt tőle baja, sose volt más cicákkal játékos.. Inkább olyan magának való.


Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 31. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát,ha "személyes okokból" nem ivartalanítod,akkor bent tartva nemsoká bedilizik,mert menne párzani,csak nem engeded. Kb ezzel azt éred el,hogy a kis szervezete nem bírja,és később az ilyen kitöréseken túl megzavarodik,agresszív lesz és csak szenved.

Gratu! Sejtelmem sincs mi lehet olyan személyes ok,ami miatt sínylődnie kell egy macskának,de biztos fontosabb,mint a kedvenced egészsége.

2019. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 Macska van itt,és van köztük lány is,mégsem akar tőle semmit. Mint mondtam magának való. És mégcsak nem is jelölget.. Tavasszal se csinált semmit.Csak úgy van és eddig semelyik macskánk nem volt kiivartalanítva mégis mindegyik teljesen rendbe van/volt. Első macskánk 14 évet élt a második meg 13 évet és náluk sem volt ebből sose probléma.
2019. júl. 31. 18:42
 7/7 A kérdező kommentje:
De már nem is csinálja,csak egyszeri alkalom volt úgy tűnik tényleg a cicasampon zavarta. Köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!