Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskám...

Mit csináljak ha a macskám nem reagál a macskamentára?

Figyelt kérdés
Odatoartottam egy darabot az orra elé, szagolgatja, de nem csinál semmi mást. Ha leszárítanám az esetleg segítene? Vagy ha van valakinek bàrmi tapasztalata, tippje azt legyen szíves írja le

2019. júl. 30. 16:17
 1/5 V. Hélix ***** válasza:
100%
Vannak olyan macskák akiket nem érdekel a macskamenta. Ha nem foglalkozik vele ne erőltesd, csak idegesíti az állatot.
2019. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
25 éve vannak macskáim, úri dolguk van, de mentát még sosem láttak. Az meg mire való?
2019. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Miért kéne mindenképp azzal tömni?
2019. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik macska megőrül érte, a másikat hidegen hagyja. Nem minden macskàt érdekli.
2019. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Macskamentát állatorvosok szokták néha használni, hogy a nagyon stresszes macskákat megnyugtassák. Ha a tiéd nem az, akkor én sem értem a problémát.

Az én cicám kapott egyszer az egyik barátnőmtől, és ő például elég agresszív lett, ami azért volt ijesztő, mert azelőtt jelét sem mutatta ilyen viselkedésnek.

2019. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!