Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülrüheség árt az emberre? SOS.

Fülrüheség árt az emberre? SOS.

Figyelt kérdés

Ma vettem egy sziámi cicát és rühes a füle belülről.

Kérdésem az lenne ,hogy el kaptjuk tőle ezt az élősködőt?

Holnap délután lesz csak doki. Meg van beszélve.

Mennyire árt a kis cicának ez? Lesz neki maradandó nyoma?

10 hetes 17 000 Ft ért vettük. Amúgy gyönyörű nem nyamvadt vagy ilyesmi.



2019. júl. 30. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha 17ért vettél egy "sziámi" macskát akkor drága nagyon át lettél verve. Ráadásul fülatkás , beteg cicát ? Hmmmmm te kis naív szaporító pártoló. Nem bántásként mondom, de egy utcai keverék cicád van , ami nagyon szeretni fog téged , de nem sziámi és közé nincs hozzá.

Beteges lehet a későbbiekben.


Hogy emberre terjed -e azt nem tudom , én vittem ezzel cicát dokihoz, de nem volt ilyen baj. Kaptunk cseppet és kész.

2019. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bajod nem lesz.

Csak a pénztárcadnak. De annak sok, mert szaporítótól vettél macskát, amiről azt se tudni ki fia bornya, mivel papírja nincs.

De ezt majd csak a későbbiekben fogod érezni.

2019. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem lesz bajod de nem fajtiszta sziámit vettél jó ha tudod. Csak sziámi jellegű (nem fajtiszta)
2019. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ezt valakitől vetted nem? Csak mert rendes tenyésztő nem ad ki beteg cicát. És nem lesz maradandó nyoma.
2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos jól átvertek! Sajnálom, mert biztos nem sziámi csak keverék cica, de ettől függetlenül szeretni fog téged és hűséges társ lesz.

A lényeg, hogy a fűlrühesség nem ragályos emberre tehát nem kaphatjátok el.

2019. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Honnan veszítsék,hogy a cica keverék stb..?Ma megyünk dokihoz ő megmondja,hogy mi az ábra.Majd leírom.

Köszi a hozzászólásokat!

2019. júl. 31. 12:20
 7/17 A kérdező kommentje:
2019. júl. 31. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki , de ha nem kaptál származási lapot, törzskönyvet akkor sajnálom. Meg egy ilyen cica 17ér nevetségesen olcsó.....
2019. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ára miatt mondja mindenki hogy keverék. Egy valódi sziámit nem veszel meg 20-30 ezerért nem hogy 17-ért. Ha a nagymama vagy dédmama egy keverék macska volt az a vonal tovább már nem lesz fajtiszta hiába nincs rajta és más milyen folt.
2019. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kép alapján is bátran mondom.

Ez nem fatatiszta macska. Maximum fajta jellegű.

2019. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!