Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet kapni kimérős...

Hol lehet kapni kimérős "Josera" tápot, Budapesten?

Figyelt kérdés

Két idősödő cicám van, az egyik 11, a másik pedig 12 éves.

Sajnos most már a fiatalabbiknak is kezd érzékeny lenni a gyomra, viszont a "Gastro" tápokat az idősebb nem eszi meg.

Josera tápot vettem nekik, amit mindketten megesznek, és nem lesznek tőle f.stosak.

Abban a boltban, ahol vettem csak csirkés, meg halas van, de neten láttam, hogy sokféle létezik.

Nem szeretnék 2-3 kilós kiszerelést venni, mert nem biztos, hogy minden íz tetszene nekik.


2019. júl. 30. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Zooplus-on a legtöbb termékre van próbaszett :)
2019. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebből sajnos nincs, mert rákerestem. Almot is onnan rendelek.

Azért köszönöm...!

2019. júl. 30. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Kispesten az uszoda melletti állateledelesnél szokott lenni kimérősben is :)
2019. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Az nagyszerű, ugyanis pont Kispesten lakom.

Holnap meg is nézem.

Köszönöm szépen! )

2019. júl. 31. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A Center Petsben is kapható kimérős változatban, onnan hoztam kóstolót a cicumnak 🙂
2019. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kispestit megnéztem, sajnos csak halas van. :(

A Center Pest-ről még nem hallottam.

Hányféle ízben lehet ott kapni?

2019. aug. 1. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, csak most láttam meg a választ és a kérdésedet. Én csak a Josera Minette-ből hoztam (nekem egy 5 hónapos, válogatós kis cicahercegnő miatt kellett vagy 5 féle tápból kóstolót hoznom, hátha tetszik neki valamelyik - de nem jött be :D) de volt másik verzió is - hogy milyenek azt sajnos nem tudom, de üzenj nekik a Facebbok oldalukon ("Center Pets") keresztül, nagyon kedvesen, gyorsan szoktak válaszolni:) Sok sikert!
2019. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!