Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem lesz így semmi baja?

Ugye nem lesz így semmi baja?

Figyelt kérdés

Nem rég műtötték a cicámat, elég nagy területen a hasán, mert daganatokat távolítottak el, ezzel együtt a kb teljes emlő sorait.

Nagyrészt gallér van rajta, nagyon kis időkre leszedem, mert abban nem tud enni, inni. Viszont azt vettem észre, hogy véres kicsit a hasánál, nem a seb, nincs a varrásnál olyan rész, ahonnan látszólag jött volna. Mindenesetre bekötöttek pólyával, hogy semennyire de tudja elérni abban a kis időben sem, de a pólya gennyes lett, ahogy rá raktam. Az normális, ha kis mennyiségben gennyes a varrás?

Igyekszem venni olyan gallért, ami kevésbé zavarja, jelenleg ez a 6. nap a műtét után, hétfőn szedték le a tampont a hasáról.



2019. júl. 31. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondták, hogy szükséges e fertőtleníteni időnként? Szerintem ha betadinnal bekennéd naponta legalább egyszer az sokat segítene. Szerintem normális ha kicsit gennyes, nyilván ez abba fog maradni. De ha mégsem akkor beszélj a dokival. Esetleg telefonon most is érdeklődhetsz nála :)
2019. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A doki mit mondott műtét után?

Nem tudod felhívni és megkérdezni?


Esetleg ha őt nem, nézz rá a környék állatkórházainak weboldalára - sok helyen van telefonos ügyelet, ahol segítséget, tanácsot adnak.


Szerintem innen túl sokat nem tudsz meg, hacsak nem téved erre egy állatorvos, vagy valaki, aki ugyan ilyen helyzetben volt. Szerintem megéri felhívni a dokit vagy valamilyen ügyeletet. :)

2019. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, felhívtam. Azt mondta nem kéne váladékoznia, meg kéne nézetni. De csak holnap van bent az a doktor, akihez szoktuk vinni, meg ma nem is érek rá.

Szerintetek még jó lesz a holnapi nap is?

2019. júl. 31. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ugyan állatorvos, de szerintem rendben lesz.

Én úgy vettem le az írásodból hogy a macska amúgy jól van, eszik-iszik, mozog, nincsenek fájdalmai.

Szerintem amíg ez így van, addig olyan hatalmas baj nem lehet... Meg ha olyan nagyon sürgős lenne akkor biztos mondták volna, hogy azonnal vidd valahova.

Kit hívtál fel, a dokit vagy az ügyeleteseket?

Mert ha nem a dokit, akkor nem tudnál üzenetet hagyni neki vagy valami, hogy holnap akkor ti jönnétek amilyen gyorsan csak lehet, és nézze meg hamar? Vagy érkezési sorrendes, tehát ha odamész elsőnek akkor rögtön bekerülsz és vizsgál?


#2 voltam

2019. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A recepciós veszi fel. Ő mondta, hogy vigyük majd be, de nem mondta, hogs mikor és időpontot sem akart egyeztetni, szóval megnéztem mikor van bent az én orvosom, ami a holnapi nap, olyankor érkezéses sorrend lesz.

Igen, egyébként jól van, bár most sokat fekszik, de ennek a gallér is lehet az oka. Ma már ivott is, meg a helyzethez képest sokat mozog.

2019. júl. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!