Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a páromat?

Hogyan győzzem meg a páromat?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbe fogadni egy cicát, de a párom nem nagyon örül a tervemnek. Az indokai között a felugrik mindenhová, szétkaparja a bútorokat, felmegy a konyhapultra, ezek lennének.
2019. júl. 31. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Válassz. Vagy a párod, vagy egy macska.
2019. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Márpedig ebben igaza van. Sajnos a macskák többsége ilyen. Ne legyen cicád ha a párod nem akarja. Nekem a mentett kutyámon megy a vita. Párom nem örült neki már az elején se hogy hazahoztam, de muszáj voltam elhozni abból a környezetből ahol volt. Ha vihar van akkor is kint akarja tartani a kutyát. Szerencsétlen jószág meg retteg. Rendes helye sincs, mert a garázsban fekszik meg egy kutyamatraca van. Szigetelt kutyaháza nincs. Tehát vihar esetén bent van a helye.

Macskáim benti cicák voltak, de a párom szintén nem tudta őket elviselni így kinti macska lett belőlük. :( Már válófélben vagyunk, úgyhogy amint megy innen a párom én bent fogom tartani az állatokat.

2019. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért lettek nekem tengerimalacaim. Nem ugrik fel a konyhapultra, nem kapirgál, de puha és szőrös és aranyos. Ez a kompromisszum.
2019. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lakótelepi lakásban élünk, udvar nincs, csak egy erkély. Kölyök cicáról hallani sem akar a párom.
2019. júl. 31. 17:29
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Akkor semmiképp se vigyél haza macskát. Az állatnak se lenne jó, ha érzi a párodon az utálatot. És a párodat is kiüldözöd vele a világból. Csak feszkót okozna a kapcsolatotokban, nem ér annyit!
2019. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Hagy dobjak ide egy demagógot. Egy gyerekkel sokkal több baj van.

Jah, a macska tanítható, hogy ne ugorjon fel mindenhova, ne kaparjon szét mindent, és ne menjen a konyhapultra.

2019. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én leitattam a férjem, hogy legyen cicánk. Imádja, szabadidejében neki szerel fel polcokat. De az is igaz, hogy én éreztem rajta, hogy benne van ez.
2019. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
20%
Cd de ti mind kezdők vagytok...Nem vagytok elég kitartóak. Én a szüleimnek egy évig körülbelül mindennap (,nem sok túlzás van ebben a kijelentésben!) elmondtam hogy mennyire szeretem a cicákat, és hogy szeretnék egyet.
2019. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok kezdő! :D Szépen lassan haladok a cél felé, csak én kicsit gyorsabban szeretném, mondjuk most azonnal! :D
2019. aug. 1. 11:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem világ életében utálta a macskákat. Aztán az egyik sétám alkalmával találtam a kukában egy tenyérnyi kiscicát. Egyértelmű volt, hogy nem hagyom ott.

Azóta együtt alszanak és nem akarta, hogy örökbe adjam. :D


Egyébként ha mindketten hajlandóak vagytok a kompromisszumra, akkor keressetek fel egy macskamentő szervezetet és keressetek kifejezetten olyan cicát, aki már felnőtt és nem rombol.


Ha egyáltalán nem szeretne cicát és teljesen elutasító, akkor szerintem felesleges, mert folyamatos feszültségforrás lenne kettőtök között. Annak meg semmi értelme.

2019. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!