Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit akar tőlem a macska?

Mit akar tőlem a macska?

Figyelt kérdés

Dorombolva, nyávogva a hátára fordul és olyan mintha a levegőt dagasztaná. Nem csak random csinálja, mindig elém fut és ott vetődik le, van hogy majdnem rá is lépek szegényre.

Nem a sajátom de sokat látom, és mint kutya-gazda az az első gondolatom hogy pocak simi, de a macskák azt tudom hogy nem annyira szeretik,és egyszer próbáltam óvatosan arra nyúlni hátha de rögtön elkapta a kezem (óvatosan :)) és visszafordult hasra.


2019. aug. 2. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
A farkával közben olyan közepes tempóban "csapkod" vagy hát csóválja, nem tudom náluk nevezik-e ennek.
2019. aug. 2. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Vagy pocaksimit,vagy játékot.
2019. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előbb csinálta, de a játékára nem reagált, egyikre se pedig ha ahhoz van kedve rögtön levadássza. A pocakhoz nyúlásért meg kaptam egy harapást :D
2019. aug. 2. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítva van?

(A macskánál a farokcsapkodás nem pozitív jel, ingerültséget fejez ki)

2019. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom, valószínűleg nincs.

De mellé dorombol és nem durva, a harapás se erős volt, meg se éreztem, csak amolyan "vedd észre hogy nem akarom" :/ mikor odajön és szinte belenyomja magát a tenyerembe akkor is csapkod vele, pedig az aztán tényleg saját szándékából történik.

2019. aug. 2. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van 2 cica amelyikhez ha beszélek vagy simogatom jár a farka mint egy kutyának :D és mellé dorombol meg bújik szóval nem idegességében csinálja. Furcsa egy szokása.
2019. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros tüzelő lány macska. Ők csinálnak így mikor tüzelnek.
2019. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!