Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen zöldséges tápot adják...

Milyen zöldséges tápot adják ( vegyek) kis cicának 11 hetes számi?

Figyelt kérdés

Kap száraz tápot is és csirke far-hátat.A tenyésztő mondta,hogy ezt egye. Meg is eszi,de olvastam,hogy valami zöldet is adni kell neki.

Melyik száraz tálba van ilyesmi? Vagy vitaminos,zőldséges táp.

Aszpikos tápot nem merek adni neki,mert nagyon rá szokik.

A régi cicák nem is akart mást enni inkább éhezett, ha nem kaptunk olyan tápot.



2019. aug. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, milyen tenyésztőtől hoztad, de tudni illik a macska ragadozó, semmi szüksége gabonára meg zöldségekre, azzal csak a silány minőségű macskakajákban spórolják ki a húst. Nem kell neki! Max macskafüvet, de attól meg hányni fog, de az azért jó, mert az ő hasuk is fájhat,így könnyítenek magukon. De hidd el, annál jobb minőségű egy táp, minél nagyobb arányban tartalmaz húst. Aszpikos nem kell, viszont legyen mindig friss vize.
2019. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az állatorvos ajánlotta ezt a márkát:

[link]


Igaz nem olcsó, de jó minőségű, sokszor kb olyan összetevőkkel amiket még én is csak ritkán eszek. Én kifogtam a világ legfinnyásabb macskáját, még ő is oda van érte. Csomó helyről lehet rendelni.

2019. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi van? Minek neki zöldség?
2019. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

2.-nak.


Persze, nyilván ennek a forgalmazója fizet neki.

2019. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A farhátot nyersen vagy fözve adod oda?

Mellesleg ha egy tenyésztő zöldséges tápot javasolt egy kölyök nacskának, az hagyja abba a tenyésztést de nagyon gyorsan.

1-6 honap közötti korban a macska legfontosabb szükséglete a taurin. Ami húsban van. Soha ne marka alapján válasz, hanem összetetel alapján. Minnel több hús van a tápban annál jobb.

Meg a prémiumnak hitt Royal Cannin tápoz sem ajánlkm, mert kb 40% a hús tartalma, másreszt cukor van benne. Ami semmi masra nem jó, mint a márkára szokás.


[link]


[link]


Ezek jó tápok. Én ezt javaslom.

2019. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Vagyok. Elgépelésekért bocsi. Sietve írtam.
2019. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 leforrázva adom a farhátat.

A kérdést lehet nem jól fogalmaztam. A tenyésztő farhátat mondott,és száraz tápot ami mindig legyen előtte és hogy ,

a farhátat leforrázva adjam.

A netten olvastam,hogy kel neki adni valami zöldséget is.

Ez akkor hülyeség?

2019. aug. 3. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kell nekibzöldseg igen. Macskafű, amit tud legelni, hogy könyítse az emesztését.

A macska ragadozó állat. Nem véletlenül vannak karmai es hegyes fogai. Nem répára vadásznak, hanem húsra.

Szóval az, hogy zöldség (répa, krumpli stb ) hülyeség.

2019. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én meg azt olvastam a neten hogy a húst amit kap a macska nem szabad megfőzni mert a taurint kifőzöd belőle. Mlg is mindenki főzve adja neki. Egyébként vannak igen zöldséges tápok szíve joga ki mit ad neki. A miénk igaz hogy a félix alusat kapta a zöldség darabosat de szépen kiválogatta a zöldségeket meg ott hagyta. Semmi értelme neki adni szerintem. Persze van olyan macska amelyik imádja és sok olyan táp is van ami sok zöldséget gyümölcsöt tartalmaz. Az orijenbe mondjuk található és az még jó márka is.
2019. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!