Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek olyan cicáknak való...

Ismertek olyan cicáknak való májkrémet, vagy valamilyen jutalomfalatot, amit nagyon válogatós cicák is megesznek, és bele lehet tenni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Rossmannban néztem, ott csak sajátmárkás volt, ilyen májkrém, azt nem tudom, mennyire enné meg, mondjuk jó, hogy nincsen benne tartósítószer, meg cukor, ilyenek.

Előre is köszi!


2019. aug. 3. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
GLOBUS sertésmájkrém.
2019. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt szeretni szokták a cicák? Köszi a választ.
2019. aug. 3. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Naná, enyém is megeszik minden embernek való májkrémet, kivéve a gyógyszerest. Mindig megérzi, nagyon rafkós. Amúgy ha csak egyszer, egyszer pl féreghajtó kell neki, egyszerűbb megragadni tarkótájt és "lenyomni" a torkán (szájba be, kicsit összefogni).

Nekünk sokszor kell gyógyszerezni, és inkább legyen mérges pár percig, mint ne egye meg a cuccot. A szétázott tablettát esélyed sincs odaadni neki.

2019. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Fressnapfban van a real nature-nek májkrémje, azt imádja. (2-es voltam)
2019. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, az jó lesz, úgyis pont ott akartam megkérdezni az eladókat, hogy mit ajánlanak, köszi. Sajnos nem csak egyszeri alkalom, hanem rendszeresen kell neki adni..:/
2019. aug. 3. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor raktam fecskendőbe nagyon minimális vizet és a gyógyszert porrá törve szórtam bele (kis része elvész ugyan) így nekem csak 2 mozdulat volt befecskendezni a cicus szájába. Csak így sikerült és ez sem volt kellemes 😔
2019. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!