Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen esetben inkább a jobb...

Ilyen esetben inkább a jobb minőséget vegyem?

Figyelt kérdés
9 cicusomból 2 válogat,ha húsevésről van szó. Se nyersen,se főve,se sütve nem rajonganak érte (csirke comb/mell). Bele-belecsipegetnek,de nem sokat esznek. Ahogy elnéztem,inkább a táp és a konzerv (annak is a leve) tetszik nekik. Eddig egy középkategóriás tápot szerettem volna (comcept for life) viszont így,a hústartalmát látva lehet az Applaws mellett döntök (konzervből meg Animonda carny lesz). Szerintetek?

2019. aug. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A konzervet hagyd el, nincs benne túl sok tápanyag, és még fogköves is lesz tőle a cicc.
2019. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kiegészítő hús, akkor igen, célszerű egy magasabb hústartalmú tápot adni.
2019. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Applaws és az Animonda Carny jó lesz, de száraz táp mellett. Ebből én a Purizont ajánlanám. 9 cica esetében nagy kiszerelésben is veheted, úgy az ára is jó. Most a Zoopluson 6,5 kg-os kiszerelésben jó árban lehet kapni.


Van még olyan is, hogy Animonda von Feinsten a Zoopluson, ez olyan pástétom szerű, ez is nagyon jó.


De száraz táp legyen mindenképp.

2019. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Applaws-ból száraztápot veszek. A Purizon viszont nekem már drága...
2019. aug. 6. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy az Applaws száraz. Így már okés. Én szoktam venni ebből 70 grammos kis konzervet, igaz az húzós, de most nyáron muszáj, mert a 11 éves cicusom ezekben a melegekben nem annyira eszik, és ha nincs igazán étvágya, akkor a felbontott konzerveknél már finnyázik. Télen majd jobb lesz, akkor mehet a gazdaságosabb kiszerelés.
2019. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!