Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon nagy baj van a cicámmal...

Nagyon nagy baj van a cicámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek semmiféle anyázós választ.Sajnos most nincs pénz elaltatásra,se állatorvosra.(autó vásárlás)

A cica mintha "fulldokolna".És furcsán veszi a levegőt,és a dörömbölése is teljesen más a megszokottnál.

Nagyon sajnálom szegényt,de most tényleg nincs pénz.Mit tehetnék?Kérlek segítsetek.


Itt van pár kép szegényről:

[link]

[link]



nagyon sajnálom szegényt:((((

itattuk tejjel,édesanyám kenegette a szemét valamilyen kammilás kenettel,ami jót tenne neki...(legalább is a szemmével,mert mostanában nem tudja kinyitni normálisan..)

kérlek ne bántsatok ezért minket,mert most ez a pénz dolog így alakult...


2019. aug. 6. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, szegény. :(

Tejjel ne itassátok, az nem tesz jót neki, nem tudja megemészteni.

Mindenképp vigyétek el állatorvoshoz, segítenek akkor is, ha nincs pénzetek, maximum később visszafizetitek.

2019. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részletfizetés lehetséges. Egy állatorvos se tagad meg létfontosságú kezelést.
2019. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kölcsönt sem tudtok kérni rokonoktól? esetleg állatorvossal beszélni, hogy utólag fizettek? ez nem hangzik házi praktikákkal megoldható problémának, és amúgy is, nem vagyunk állatorvosok, tippünk lehet, de azzal nem mentek sokra (pláne, ha feleslegesen, vagy félrekezelitek a tanácsok miatt)
2019. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Pedig muszáj lesz orvoshoz vinni. Otthon nem szabad kísérletezgetni. A tej, és a kamilla sem jó neki. Legközelebb pedig ha nincs pénzetek, ne tartsatok állatot. Ha mondjuk súlyosan megsérült volna, és szenved, akkor is csak nézitek??
2019. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hibernálni kell a mélyhűtőben. Ha madj lesz pénzetek, mikrózd meg egy kicsit és akkor vidd el a dokihoz.
2019. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez nagyon elhanyagolt állapotú macska. Szerintem macskanátha, tiszta takony, a szeme is csipás (mondod, hogy nem is tudja rendesen kinyitni), "fuldoklik".

Ezt csak orvos tudja kikezelni, ha nem viszitek el, el fog pusztulni nagy kínok között.


Ha nem tudtok gondoskodni róla, keressetek egy állatvédő szervezetet, és próbáljatok tőlük segítséget kérni. Ne tartsátok tovább ezt a cicát, mert nem tudtok róla gondoskodni.


Autóvásárlást nem lehet elhalasztani, hogy segítsetek annak a szegény macskának?

2019. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor kopik ki a köztudatból az a marhaság, hogy mindenre tejet meg kamillateát használnak...


Mellesleg ez a macska elég alultápláltnak tűnik, a füle is retkes, fekete belül. Nem 1 nap alatt lett ilyen.


Nem fogok álszenteskedni, nekem is volt, hogy nem volt pénzem állatorvosra. De elvittem a kutyát és mondtam a dokinak, hogy itthagyom a telefonom, a személyim a kocsikulcsom, bármit, csak mentse meg. Végül megállapodtunk a részletfizetésben és teljesen ellátta, megmentette.


Mindent lehet, csak akarni kell.


Lehetne pl.macskamentő szervezetektől segítséget kérni az ellátásban és majd kifizetitek nekik.


Mindenesetre majd mondd meg a macskának ha meghalt, hogy "bocs, ez most így alakult!".

2019. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenre van megoldás! Tényleg el van hanyagolva ez a cica ráadásul nagyon betegnek tűnik. Szerintem ha nem látja orvos akkor nem lesz hosszas életű. Tényleg jobb volna odaadni egy olyan gazdinak aki megadja neki amire szüksége van és szereti annyira, hogy felreteszi azt, hogy bocs de nincs penzem most nyugodtan pusztulj el, majd elviszunk dokihoz ha lesz pénz. Inkább ajándékozd el egy felelősség tudó gazdinak. Ha nem tudjátok neki megadni amire szüksége van egy állatnak akkor jobb ha nem is tartotok macskát. Mindenkinek jobb így.
2019. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!