Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Jó lesz ez a táp?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táp, Sheba

aug. 12. 18:50  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem

Szóval Sheba nedves táp. 6×50g kiszerelésben vettem, meg 2 tálcás paszta tápot.

2 hónapos meg ivaros lány cicának lenne.

# 1/3Időpont aug. 12. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget.

# 2/3Időpont aug. 12. 22:23 Privát üzenet
Gabona és cukor is van benne.Nem egy minőségi táp.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 13. 09:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes chip-et rakatni a macskába? Nem lesz tőle baja?
A János kórháznál lévő Takarékbank épülete mögött (Pethényi Lépcső a Gaál J. u kanyarnál ) egy vízgyűjő betonaknába beesett egy kisebb fekete macska- sántít, nem tud kimászni- vajon lesz-e segítője?
Lesz-e változás vagy én oldjam meg? Anya + az utód. Mind kettő aranyos, egyiktől sem szeretnék igazán meg válni.
Lesz-e baja a kiscicának ha felnőtt macska konzervet adok neki?
Bizonyos okból 6hetes korukban el kellett vinni a kismacskákat, az anya cicánk még mindig termeli a tejet. Nem lesz-e így tőle baja?
Macskának az utóbbi időben adtam nyers csirkeszívet minden nap szinte - az baj? Lesz/lehet valami baja ettől?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!